Zaista tužno...

Danas sam,nažalost,svjedočila jednom jako neprikladnom i tužnom događaju.

Naime, sa roditeljima sam danas išla u kupovinu.Vozili smo se autom i na jednoj raskrsnici semafor nije radio, a na pješačkom prelazu stajala je starija gospođa sa štapom u ruci. Čekala je da neko stane kako bi ona mogla bezbjedno preći na drugu stranu.
Moj otac je stao i ona nam se osmijehnula u znak zahvalnosti.U trenutku dok je prelazila cestu auto koji je išao sa suprotne strane, mnogo je trubio, u smislu da se gospođa makne sa ceste. U meni su se u tom trenutku probudili i ljutnja i žalost. Nije mi bilo jasno zašto čovjek trubi, gospođa je imala potpuno pravo preći cestu. Zamislite da se vaša majka nađe u ovakvoj situaciji, a neki gospodin, ako se tako može nazvati, postupi ovako.

Šta se sve neće dočekati od ljudi, zaista tužno...

                                                         Donnata

Comments

Popular posts from this blog

Volja i napor prethode uspjehu

Između straha i nade

Ljubav